Учителі складатимуть іспит на рівень володіння новітніми е-підручниками

2465

Харківське видавництво «Ранок» в рамках проєкту «Навчання без меж» розпочало серію відеоуроків для вчителів. Освітян з усіх регіонів країни з 8 вересня почали навчати азам викладання шкільних предметів за допомогою електронних підручників для 1-5 класів, створених харківським видавництвом «Ранок».

За три місяці навчання планують охопити 50 000 учителів, - заявив генеральний директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов у Харківському прес-клубі.

За його словами, сьогодні необхідно навчити учителів правильно користуватися сучасними е-підручнками. Курс розрахований на 15-30 годин. Графік занять гнучкий, а тому час навчання можна обирати.

«Це офіційне навчання, яке проводиться в співпраці з інституцією Міністерства освіти та науки. За місяць учитель зможе пройти цей курс, отримати сертифікат про його закінчення», - розповів Круглов.

Він також додав, що до навчального проєкту залучено 10 лекторів - науковців, психологів, які не лише розкажуть як працювати з е-підручниками, а й як навчати дітей в умовах війни.

Кошти на навчальні курси для учителів – 145 тис. доларів - надали партнери проєкту - міжнародна благодійна організація Rotary International.

«Грошей на продовження реалізації проєкту, звісно, не вистачає. Тому ми продовжуємо шукати фінансових партнерів. Є ідея звернутися до зірок Голівуду, які підтримують Україну», - додав Круглов.

Він також зазначив, що на освітній платформі https://d-learning.com.ua , де у відкритому доступі 60 електронних підручників для школярів 1-5 класів і понад 1 000 навчальних фільмів з хімії, біології, інших предметів, уже зареєструвалися 20 тисяч людей.

«Учителька з Мелітополя написала нам, що вона розіслала дітям нашу платформу, щоб діти могли вивчати українську мову саме за цими підручниками. Ми пишаємося цим», - сказав генеральний директор харківського видавництва.

Нагадаємо, на початку вересня 2022 року запрацював освітній ресурс d-learning.com.ua, де харківське видавництво «Ранок» безкоштовно розмістило 60 електронних підручників для учнів 1-5 класів, створених на основі тих, що отримали гриф МОН. 2 мільйони наймолодших школярів раїни, яких війна розкидала по різним регіонам України і світу, отримали можливість вчитися онлайн за сучасними підручниками.

Галина Половик

Читайте також: