У Харкові серце Батьківщини-Матері знову стискає біль за загиблими (фото, відео)

749
Саме в цей день у 1945 році весь світ засвідчив перемогу над фашизмом - було підписано капітуляцію нацистської Німеччини.


Сьогодні, 8 травня, День пам'яті та примирення! Дата присвячена перемозі над нацизмом, а також вшануванню всіх жертв Другої світової війни.

Зранку до пам'ятних місць у Харкові почали йти люди... Перші квіти поклала жінка, яка дівчинкою бачила увесь жах війни.... Зараз вона знову повернулась в той час, знову летять ракети й гинуть люди, але тепер українців вбивають росіяни... Їхня жорстокість не поступається звірствам фашистів...Заплановано й офіційні покладення квітів та вшанування загиблих у Другій світовій війні. Але в перші години дня поки лише одиниці дійшли до підніжжя пам'ятника Батьківщині-Матері, яка тужить за загиблими...Цьогоріч її серце знову пульсує болем, адже й сьогодні гинуть сини й доньки України...Клята росія вбиває мирних людей вже котрий рік поспіль.... Для рашистів немає нічого святого, адже вони обстрілюють навіть місця пам'яті.

Розбиті вітражі на каплиці тому мовчазні свідки..Спогади... під спалахи вічного вогню... згадалися наші дідусі та бабусі, які вибороли перемогу над нацистами. Вони навіть не уявляли, хто буде вбивати їхніх дітей і онуків...

Нагадаємо, у Другій світовій війні 1939-1945 року взяла участь 61 держава світу, а це − 80% людства. До армій країн-учасниць війни було залучено понад 110 мільйонів солдатів. Загальні втрати військових і цивільного населення під час війни за різними даними становлять від 50 до 75 мільйонів людей.

Серед тих, хто склав свої голови в тій жахливій війні, - близько 8-10 мільйонів українців.

Світла пам'ять усім, хто мріяв - "Ніколи знову!" Ми не забудемо наших близьких, які хотіли миру і щастя своїм дітям!

Разом ми сильні! Вистояли, вибороли мирне життя у фашистів у Другій світовій - виборемо перемогу й у рашистів...

Дякуємо усім, хто пліч-о-пліч стає на захист людської гідності, волі, миру та щастя!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: