Виїжджав до хворих під час окупації. Що відомо про водія "швидкої", що підірвалася на міні на Харківщині

2237
Олександр Кононенко із Балаклії – один із довгого списку «Меморіалу: вбиті росією», в якому зібрані історії мирних українців, чиє життя обірвала війна.

Водій спеціалізованого авто екстреної медичної допомоги 62-річний Олександр Кононенко загинув уже після звільнення рідного міста - підірвався на міні, якими росіяни щедро «усіяли» землю перед відступом. 

Він разом з 23-річним фельдшером Віталієм Розладом 2 жовтня поспішали до хворого. Поблизу Балаклії автомобіль екстреної допомоги натрапив на міну. Машина згоріла. Віталій дивом залишився живим. 

«Він дуже багато років працював на «швидкій». Добрий, чуйний, завжди всім допомагав. У нього машина постійно була в порядку. Він умів домовитися, щоб вчасно її відремонтували, стежив за нею. На нього можна було покластися», – розповіла знайома загиблого.

Люди кажуть, що Олександр Кононенко з початку війни, навіть коли російські війська зайняли його рідне місто,  продовжував працювати і рятувати людей, разом з медиками виїздив до хворих.

А ще Олександр Вікторович захоплювався співом.

«У нас у Будинку культури був хор, він там багато років брав участь. Вони виступали на всіх міських заходах», – сказала знайома загиблого.

В Олександра Кононенка залишилися дружина, дві доньки та онук.

Раніше «GX» повідомляв, що 2 жовтня автомобіль «швидкої допомоги» підірвався на міні неподалік міста Балаклія: 60-річний водій загинув, а 23-річний фельдшер отримав поранення.

 

За матеріалами «Меморіал: вбиті росією».

 

Галина Половик

Читайте також: