Просто вийшла на поріг: касетна бомба, скинута росіянами, обірвала життя юної циркачки

1908

Через війну в Україні постраждало понад 1 250 дітей, з яких 430 загинули. Харківська область - на другому місці після Донецької за кількістю покалічених і вбитих дітей. На 8 жовтня, за даними ювенальних прокурорів, на Харківщині через російську агресію постраждали 263 дитини.

Серед вбитих війною - 12-річна Альбіна Біцман з Ізюма на Харківщині.

Дівчинка загинула разом зі своїми друзями 23 березня від касетних снарядів, якими російська армія обстрілювала цивільні квартали Ізюма, - йдеться на платформі Меморіалу "Вбиті росією".

Дитина вийшла на поріг дому разом з друзями – Веронікою Шульгою та Максимом Живолупом. У цю мить російські військові обстріляли подвір’я забороненими міжнародними конвенціями касетними боєприпасами. Усі троє загинули. 

Альбіна так і не закінчила сьомого класу. Вона ходила до ізюмської школи №11. Поза уроками разом з подругою Веронікою займалася в цирковій студії. Граціозна, маленька артистка мріяла, мабуть, про великі арени і захоплених глядачів. А ще талановита дівчинка плела із бісеру, залюбки знімала відеоролики для Тік-ток. Попереду у неї мало бути багато щасливих моментів, відкриттів, перемог, але все обірвалося на порозі розстріляного дому. 

«Нам її дуже не вистачає. Наші золоті дітки, вони так хотіли жити… Вони були такі добрі, життєрадісні», – написала її мама Олена.

В Альбіни залишилися мама, вітчим, бабуся та брат.

За матеріалами платформи Меморіал: вбиті росією.

Нагадаємо, 6-річний Максим Дудник, також з Ізюма, загинув днем раніше - 22 березня.  Він вийшов погрітися на сонечку  з погреба, де родина пересиджувала ворожі атаки.

 

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

 

Галина Половик

Читайте також: