Що відбувається на Харківщині та прикордонних районах країни-агресора: інформація Генштабу ЗСУ

652

Російська терористична армія протягом минулої доби продовжувала обстрілювати з різних типів озброєння населені пункти Харківської області. На своїй території у прикордонних районах ворог створює укріплення. Про це повідомляється у ранковій оперативній інформації Генштабу ЗСУ від 2 березня.

На Слобожанському напрямку під ворожим вогнем опинилися населені пункти Червона Зоря (Богодухівський район), Ветеринарне, Стрілеча, Красне, Тернова, Охрімівка (Чугуївський район), Потихонове, Дворічна та Кіндрашівка (Куп’янський район). Противник завдав ракетного удару по місту Чугуєву.

Крім того, противник застосував бойовий безпілотник в районі села Бударки (Вовчанська громада Чугуївського району).

Генштаб також повідомляє, що на території Бєлгородської області ворог продовжує створювати укріплення, зокрема встановлює протитанкові загородження. Ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

Куп’янський та Лиманський напрямки – одні з тих, де окупанти зосереджують зусилля на наступальних діях. Здійснив обстріли населених пунктів Масютівка, Лиман Перший, Куп’янськ, Кислівка (Куп’янський район).

Нагадаємо, голова ХОВА Олег Синєгубов раніше прокоментував інформацію про великий наступ загарбників на Харківську область одразу з трьох напрямків. 

Читайте також: