Його серце раптово зупинилося. Харківщина втратила талановитого музиканта (фото, відео)

4258
Завтра, 4 серпня, рідні та близькі проводять в останню путь артиста ХНАТОБ.

Під час війни кожен тримає свій фронт і навіть миті тиші не дають спокою.... Адже важкі думки не зупинити... Жінок рятують сльози та вміння виговоритися, а чоловіки тримають увесь біль в собі... Тому їхні серця так часто не витримують...

Вчора зупинилося серце артиста симфонічного оркестру ХНАТОБ, талановитого гобоїста Олександра Безотечества. Колектив новинного порталу GX висловлює слова співчуття рідним та близьким музиканта!

"Чому так сталося... Царство небесне, Друже мій", - одним з перших написав на своїй фейсбук-сторінці його друг і колега Олександра, тромбоніст Іван Бабарук.


Пост пам'яті на сторінці Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка сьогодні зібрав десятки слів співчуття..."Колектив театру поділяє горе його близьких і висловлює їм співчуття. Світла пам’ять, Олександре… Похорон відбудеться 4.08, у пʼятницю, о 12:00 в селищі Новоселівка" - зазначили на сторінці театру.

"Я запам'ятаю його саме таким, як на цьому першому фото мого посту, де Олександр з друзями-колегами... Вони тримали фронт культурний. Чорні сорочки підкреслюють сувору чоловічу красу впевнених в собі та відданих справі артистів. Так і хочеться сказати: "Мить зупинись! Вони на порозі найяскравіших для них концертів - закритті фестивалю Kharkiv Music Fest та 147-го сезону ХНАТОБ", - зазначила журналістка Наталія Бойченко.

Як влучно в цей жахливий час написав на своїй картині харківський митець Гамлет: "Війна краде багато часу та можливостей. Війна дає багато часу та можливостей".Артист симфонічного оркестру ХНАТОБ, талановитий гобоїст Олександр Безотечество навіть у ці жахливі часи максимально віддавав себе і свій талант людям.
Почути гру майстра на закритті театрального сезону ХНАТОБ можна в новині GXВ той вечір найкращі і незламні зібралися, щоб зіграти та заспівати разом на гала-концерті класичної музики, яка дарує надію (подробиці заходу у новині GX - https://gx.net.ua/cultura/guchnij-final-mizhnarodnogo-festivalyu-zdivue-bagatoh-foto-video.html).Докладний фотозвіт з фестивалю.

Довідка. Олександр Безотечество. Професіонал найвищої категорії, він 28 років віддав роботі у Харківському національному театрі опери та балету ім. Лисенка. Солірував у найскладніших партіях, активно виступав у концертах, граючи як на гобої, так і на англійському ріжку. Успішно займався і педагогічною працею – його вихованці перемагали у міжнародних конкурсах. Разом з трупою театру побував у багатьох країнах, у тому числі в Італії, Німеччині, Франції, Японії... Людина надзвичайно принципова, яка мала активну громадянську позицію, Олександр від початку російської агресії займався волонтерством. Йому було лише 47 років, він пішов невиправдано рано.


Фото та відео: Наталія Бойченко, GX

Читайте також: