Їх вбила росія. Нова історія Харкова пишеться кров'ю (фото, відео, доповнено)

1135
Болюча сторінка нашого життя: 4 червня - День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.


Сьогодні біля ніг маленьких янголів — свічки і іграшки, а ще слова: "Їх вбила росія"! Кожного дня люди зупиняються біля підніжжя пам'ятника і з сумом завмирають...

А поряд на гілках бузку - дзвоники-пам'яті...Станом на ранок 4 червня 2024 року за офіційною інформацією ювенальних прокурорів 551 дитина загинула та 1368 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

З 24 лютого 2022 року на Харківщині російська армія забрала життя 93 дітей, ще 332 — отримали поранення.

Нагадаємо, 4 червня 2023 року, до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в саду Шевченка відкрили памʼятник з двома маленькими янголам. Вони так рано зустрілись з людською жорстокістю та, на жаль, ніколи не стануть дорослими.

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, на той час, 4 червня 2023 року, в Україні загинуло 486 дітей (з них 76 на Харківщині)... Було поранено майже 1000 дітей (з них 220 на Харківщині).

Під час війни День захисту дітей став Днем захисту Пам'яті про тих, хто назавжди залишився дитиною (подробиці у новині GX).

Митці свій біль відображають у картинах і малюнках.Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, відкриті джерела 

 

Читайте також: