Харків готується до тривалих відключень електропостачання

2145

На випадок блекаутів, багато закладів обладнують генераторами та іншими джерелами автономного живлення. Більшість власників облаштовують точки доступу до джерел електричного струму, щоб мешканці міста могли зарядити свої електроприлади.

Згідно зі статистикою Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, на сьогодні у випадку тривалого блекауту в місті готові працювати 989 продовольчих магазинів, 178 магазинів непродовольчих товарів, 316 аптек, 128 АГЗС, 16 ветеринарних клінік, 35 зоомагазинів, а також 64 заклади харчування.

При відключенні електропостачання на 2-4 години більшість магазинів та аптек зможуть продовжити роботу протягом світлового дня без генераторів.

Вдень також працюватимуть всі 48 ринків та торговельних майданчиків міста.

До речі, захист об'єктів критичної інфраструктури області напередодні зими – одна з пріоритетних задач.

Трохи позитиву наприкінці. А ви знали? Сьогодні, 7 листопада, в Індії відзначають - Дівалі чи фестиваль вогнів, що символізують перемогу світла над темрявою, добра над злом. Віримо, і ми в Україні відсвяткуємо перемогу світла над темрявою, добра над злом... #УкраїнаПереможе Фото та матеріал: GX, ХОДА, Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, Наталія Бойченко 

Читайте також: