Другий воєнний першовересень у НУА: в очікуванні на змішану форму навчання (відео)

1181

У Харківському гуманітарному університеті «Народна українська академія» сподіваються, що у нинішньому навчальному році зможуть проводити заняття не лише дистанційно.

«Якщо дозволять навчати дітей у змішаній формі, будемо робити це виключно за тими правилами, які нам надають, тому що першим завданням є безпека», - каже доктор історичних наук, професор, ректор ХГУ "НУА" Катерина Астахова.

Попри продовження війни та розуміння ситуації студенти, учні, як і педагоги, також сподіваються спілкуватися у цьому навчальному році не лише через монітори.

«Я дуже сумую за однокласниками, бо це мої друзі. Ми з ними давно не бачилися. І дуже хочу навчатися офлайн. Дуже сумно мені навчатися в онлайн», - каже п’ятикласниця ліцею «НУА» Софія Маковецька

«Сподіваюся, що у цьому році, нарешті, закінчиться війна. І ми зможемо ходити на навчання у звичному форматі», - мріє другокурсниця академії Софія Лікунова, яка пережила окупацію, виїздила за кордон в Європу, але твердо вирішила – продовжить навчання в Україні.

Галина Половик

Читайте також: