Артисти вселили надію харків'янам (фото, відео)

3310
Віримо! З молитвою в серці ми переможемо!

Ось і минула ніч, відстучав дощ, затихли сирени та гуркіт грому... З ранком в життя знову прийшло світло, надія та віра у нашу перемогу та мир на Землі! За що хочеться дякувати Богові, Матері Божій та всім Янголам, в тому числі нашим воїнам-захисникам!

Саме таких потужний посил світла подарували артисти ХНАТОБ 22 червня на концерті духовної музики "Ave Maria" в Єрмілов-центрі.

Кожен світлий спогад додає впевненості та віри. Саме с таким світлим спогадом й посилом виконувала сцену та молитву Дездемони з опери "Отелло" Джузеппе Верді лауреат міжнародних конкурсів Вероніка Коваль. Адже саме цю партію вона вперше виконувала, коли показувала свою майстерність в виші.Наприкінці виступу ведучий - заслужений артист України Володимир Козлов - пообіцяв, що заслужена артистка України Олена Старікова зарядить усіх присутніх світлом під виконання знаменитої ліричної арії Вольфганга Амадея Моцарт "Аліллуя".Того дня в храмі науки лунали й лунали голоси янголів... Саме так співали солісти СХІД ОПЕРА: заслужені артисти України Олена Старікова та Володимир Козлов, лауреати міжнародних конкурсів Олександр Золотаренко, Вероніка Коваль, Юлія Антонова, Євгеній Лисицький; дипломанти міжнародних конкурсів Юлія Форсюк та Олеся Мішаріна, а також божествена музика фортепіано від концертмейстерок Анни Леонової та Тетяни Козлової.

Віримо! З молитвою в серці ми переможемо!

До нових зустрічей! До речі вже сьогодні, 24.06 о 15.00 на літньому майданчику пролунає Opera Smile, а 25.06 о 16.00 ви зможете почути оперні дуети і це тільки червень. Вже в липні на нас чекає насичена програма: 01.07 о 15-00 в музичному салоні - довгоочікувані "МЕЛОДІЇ КОХАННЯ", а 02.07 сольний виступ чарівної лауреатки міжнародних конкурсів Юлії Антонової - "Музика - моя душа!"

(Кількість місце обмежена. Бронюйте квитки за тел. 096-774-55-13).

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко
Читайте також: