Унікальний метод схуднення розробили в Харкові

48181
Статистика свідчить: кожна друга жінка мріє скинути в середньому від 3 до 30 кілограм зайвої ваги.

Експерти по схудненню запевняють: якщо людина безконтрольно набирає вагу, значить, на те є причини - перенесений стрес, хронічні захворювання, залежність від їжі або психологічні патерни харчової поведінки, наприклад, схильність «заїдати» неприємності. «Метод Слов'янська клініка» спрямований на те, щоб нормалізувати причини, що викликали набір ваги, оздоровити організм, виробити правильне харчування, позбутися харчових залежностей і отримати стабільний результат.

На думку фахівців, всі способи, які ведуть до вкрай швидкого схуднення, вкрай негативно позначаються на здоров'ї. Правильне позбавлення від зайвих кілограмів має бути поетапним, а безпечна норма для самостійного схуднення, з точки зору дієтотерапії - не більше ніж 10% протягом півроку.

Більш швидкий ефект може досягатися тільки під наглядом фахівців і обов'язково з підтримуючою, оздоровчою програмою для організму. Однак для початку варто розібратися, з яких причин людина почала набирати вагу. У кожному разі для ефективного схуднення потрібна індивідуальна схема.

«Програма призначається тільки після консультації з фахівцем, де визначаються причини набору ваги, характеристика загального стану здоров'я, рекомендовані і бажані норми зменшення ваги. Виходячи з цього, призначається комплексна програма з певними рекомендаціями», - розповідає психолог, психосоматолог, всеукраїнський консультант по методу «Слов'янська клініка» Ольга Волочаєва.

Консультант вважає, що голодування і розвантажувальні дні - один з найневдаліших способів корекції фігури. Відсутність повноцінного харчування в підсумку призводить до гастритів, виразок, уповільнення обмінних процесів, порушення концентрації уваги і загострення хронічних хвороб. Будь безпечний спосіб схуднення, повинен включати фізіологічні норми-потреби організму.

Якщо ж вибирати для себе схуднення за допомогою «таблеток», то попередньо треба уважно вивчити інструкцію і визначити: наскільки вони безпечні для організму, за рахунок чого відбуватиметься скидання ваги і яким чином буде він стабілізований після закінчення прийому препарату.

Втім, найголовнішим критерієм на шляху до здорового схудненню фахівці вважають правильний раціон харчування і чітке дотримання балансу на моменті стабілізації результату: витрачаємо стільки ж енергії, скільки споживаємо. Як приклад правильного харчування Волочаєва призводить раціон п'ятирічної дитини, до якого входять каші, перші страви, фрукти-овочі і тваринний білок. Дитячий організм не зіпсований шкідливими продуктами, а за стіл вони сідають не менше чотирьох разів на день.

«Метод «Слов'янська клініка» рекомендує організовувати харчування таким чином, щоб зберігалася повноцінність раціону з переважанням м'яса, риби, сиру, яєць, фруктів, овочів та злакових. А надмірна вага втрачається за рахунок перевищення енерговитрат над енергоспоживанням. Крім того, наш метод містить макро-фіто комплекси, психокорекцію і масла, спрямовані на підтримку організму, нормалізацію процесів, які привели до набору ваги або не дають його якісно скинути, а також програми, що поліпшують якості волосся, нігтів, шкіри», - розповідає Ольга Олександрівна.

Ще одна важлива складова даної програми схуднення - психологічні курси, тренінги, марафони та програми самодопомоги, що дозволяють пропрацювати на глибинному рівні всі харчові залежності.

Експерти по методу «Слов'янська клініка» запевняють: при комплексному використанні даний метод дозволяє за три місяці скинути від 15% до 25% ваги, про що укладають договір на ефективність програми з кожним клієнтом.

«Після закінчення програми організм перебуває в оптимальному стані, тому ми рекомендуємо пройти курс «Стабілізація», спрямований на закріплення отриманого результату. Але оскільки у всіх нормальних і здорових людей протягом життя бувають форс-мажори, а досить багато з нас мають залежність «стрес = їжа», для таких ситуацій ми організували клуби, в яких можна спілкуватися з однодумцями, ділитися труднощами і заслугами. Крім того, наші фахівці, при необхідності, консультують клієнтів і після закінчення програми, щоб допомогти в життєво скрутних ситуація», - резюмувала Ольга Волочаєва.

Отримати загальну інформацію про «Метод Слов'янська клініка» і записатися на прийом до спеціаліста можна за телефонами: (057) 780-31-31, (096) 700-31-31.

13 и 14 грудня харків'ян консультуватиме психолог, психофізіолог, невропатолог, психотерапевт, головний спеціаліст «Слов'янського Альянсу оздоровчих та тренінгових центрів», президент Всеукраїнської Асоціації Інтегративної і психосоматичної медицини, співавтор комплексних програм корекції ваги Лобанов Олександр Миколайович.

Читайте также:

загрузка...

_

_

_

_

_

_