Старший викладач кафедри сольного співу та оперної підготовки ХНУМ імені І.П. Котляревського Анна Помпєєва спромоглася вразити журі конкурсу у колисці оперного співу - Італії. Солістка Харківського національного театру опери та балету ім. М. Лисенка здобула звання лауреата (ІІІ премія) на престижному конкурсі - "7th International Opera Singing Competition", який проходив у місті Монтекатіні (Італія).
"Українські вокалісти справедливо визнаються одними з найкращих в світі! Хочемо привітати кандидата мистецтвознавства, старшого викладача кафедри сольного співу та оперної підготовки ХНУМ імені І.П. Котляревського Анну Помпєєву зі здобуттям звання Лавреата (ІІІ премія) на престижному конкурсі - "7th International Opera Singing Competition", який був проведений Montecatini Opera Academy (MOA - International OPERA Academy) в Італії! Перемога нашої Анни Помпєєвої на конкурсі у самій колисці оперного співу - Італії - значить багато, адже це є визнанням рівня нашої української школи оперного співу провідними вокалістами Європи; визнання серед великої кількості учасників з різних країн світу! Ми пишаємося блискучим здобутком нашої дорогої колеги та бажаємо їй наступних творчих звершень!", - написали у привітанні колеги співачки з ХНУМ ім. І.П.Котляревського.
Колектив новинного порталу GX приєднується до привітань та пропонує згадати один з останніх виступів лауреата міжнародних конкурсів Анни Помпєєвої у рідному Харкові. Насолодитися співом видатної харків'янки можна у відеосюжетах з прекрасної опери Дж. Верді "Трубадур" (лібретто С. Каммарано по однойменній драмі Г. Гутьєреса).
У постановці СХІД ОПЕРА Анна Помпєєва виконувала партію Леонори.
Докладніше про цю чудову виставу читайте у новині GX за посиланням.
Трагічна історія, повна любові та інтриг, у виконнанні харківських зірок та італійської прими Марії Раткової змусила глядачів опладувати стоячи.
Лауреат міжнародних конкурсів Анна Помпєєва як завжди була на висоті.
Поціновувачі твочості артистки з нетерпінням чекають перемоги України та нових виступів прими в ХНАТОБ.
Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, архів ХНУМ ім. І.П.Котляревського