Виставка з жіночим характером відкрилася в Харкові (фото, відео)

3662
В теплій творчій атмосфері відбулося відкриття виставки про жіночу красу та характер «Енергія Інь».


Мабуть, не випадково на порозі галереї журналістку та гостей виставки зустрічала жива музика.

Піаністка награвала пісню Лайми Вайкуле "Вернісаж"...


Гості знайомилися з творчістю митця. На виставці представлені 22 картини автора присвячені жіночій тематиці. Кожен обирав картину до свого смаку та поринав у фантазії чи спогади.Адже на картинах Дмитра Чауса можна зустріти, як світлини з минулого (наче матуся з 50-х кличе снідати), так і відображення сучасних повних вогню жінок. 
І в кожній роботі велика гама емоцій. 
Тут образи від Діви, до дияволиці... Від демона, до богині... Від цариці, до рабині..."У мене перехопило подих від одного погляду на картину "Недільний ранок". Це була світлина з мого дитинства. Саме в такій кімнаті я гостювала у бабусі й дідуся кожного року під час літніх канікул. Час минає, лишає світлі спогади про ті дні та книги, які тоді потрапили до рук, нагадують про дитинство, як оця неймовірно світла картина Дмитра", - поділилася спогадами Наталія Бойченко.

"А мене причарувала ось ця картина. Не можу відірвати взору. Наскільки чітко змальована кожна складочка сукні, як тонко змальований дівочий стан", - професійно оцінювала роботу майстра журналіст і художниця-аматорка Олександра Суфіянова.

До речі, одна з центральних картин виставки "Тінь королеви" мала шалений успіх на виставці у Києві.

Більше фото в альбомі на фейсбук-сторінці GX.Журналістка GX слідувала за мотивом пісні та випадково, а може й ні, зустріла винуватця події та розпитала про вернісаж та картини, про настрої та плани.

І хоча автор поспішав приділити увагу усім, хвилинка для читачів GX була сповнена емоційної розповіді й запрошення поціновувачів мистецтва до перегляду робіт, які автор обрав серед кращих з понад 20 років своєї творчості. "Така масштабна виставка в Харкові проходить вперше. Зібрані найкращі роботи за 20 років. Тематика жіноча - на картинах емоції від добрих до негативних... Чекаю усіх на виставці та творчій зустрічі. Готуйте цікаві питання буду відповідати", - наголосив Дмитро Чаус.

До речі, справжній український характер відчувається майже у кожній роботі.

Нагадаємо, насолодитися витворами мистецтва Дмитра Чауса можна д
о 18 листопада 2023 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» (площа Свободи, 5, Держпром, 9 під’їзд, 1 поверх (вхід з боку Скверу Незалежності)) на виставці «Енергія Інь».  А 16 листопада о 17.00 автор запрошує шанувальників на творчу зустріч.Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: