У серці Харкова лунає класична музика (фото, відео)

3734
Доки у артистів немає можливості зіграти на великій сцені ХНАТОБ, вони готують нові сюрпризи.


На жаль, стало відомо, що сьогодні, 17 листопада, концерт артистів ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА в ТЦ "Нікольський" скасовано. Але не сумуємо, вони, мабуть, готують нові виступи, щоб підтримати улюбленого глядача. Адже на 19 листопада запланована генеральна репетиція опери "Травіата" Дж. Верді.

А щоб було не так сумно саме сьогодні, ділимося уривками ще однієї репетиції театру, а також попереднього виступу артистів у ТЦ "Нікольський".У програмі концерту в ТЦ "Нікольський" 10 листопада лунали:
1. Дж.Верді "Застольна" з опери "Травіата" (О.Старікова, О.Золотаренко);
2. В.Моцарт Дуэт Дон Жуана и Церлины из оперы "Дон Жуан" (О.Мишарина, В.Козлов);
3. Е.Уеббер Дует Привіда та Крістін з мюзіклу "Привід опери" (Ю.Антонова, О.Золотаренко);
4. В.Кьяра La Spagnola" (O.Золотаренко, Ю.Форсюк);
5. Ф.Сарторі "Con te partiro" (О.Старікова, О.Золотаренко);
6. В.Михайлюк "Черемшина" (В.Козлов, Ю.Форсюк);
7. Укр.нар.пісня "Місяць на небі" (Є.Лисицький, О.Мішаріна);
8. С.Вакарчук "Обійми" (О.Старікова, Ю.Форсюк);
9. Я.Барніч "Гуцулка Ксеня" (О.Старікова, О.Мішаріна);
10. А.Пивоваров "Мова вітру" (О.Мішаріна, Ю.Антонова);
11. Л.Кава "Незламна" (Ю.Антонова, О.Мішаріна);
12. О.Пономарьов "Заспіваймо пісню за Україну" (О.Золотаренко, В.Козлов);
13. В.Івасюк "Червона рута" усі солісти.

Солісти: заслужені артисти України Олена Старікова та Володимир Козлов, лауреатка міжнародних конкурсів Юлія Антонова,
дипломантка міжнародних конкурсів Юлія Форсюк, дипломантка міжнародних конкурсів Олеся Мішаріна, лауреат міжнародних конкурсів Євгеній Лисицький,
лауреат міжнародних конкурсів Олександр Золотаренко.

А 5 листопада артисти оркестру під керівництвом Юрія Дяченка провели генеральну репетицію нової концертної програми "Класичний каскад". Для виконання взяли твори трьох авторів, один з них - український співак, композитор і диригент Д. Бортнянський, якого знають насамперед як автора духовної музики. Але у його доробку є опери та інструментальні твори. Свій вибір хнатобівці зупинили на концерті для чембало з оркестром, соло виконувала Анна Леонова. Ще до цієї програми увійшла зоологічна фантазія К.Сен-Санса "Карнавал звірів". Ця сюїта — один з найпопулярніших творів композитора. Вона сповнена гумору, який іноді переходить у сатиру, бо автор пародіює відомі музичні твори та висміює людські вади.

Оркестранти також підготували особливий подарунок для своїх шанувальників, які відкриють для себе прекрасну музику чеського композитора Й. Мислівечека. Нині це ім'я мало відомо нашим сучасникам, а його твори не часто звучать у концертах. Але хнатобівці вирішили виправити цю ситуацію і підготували симфонію №1 G-dur цього автора. Режисер проекту — Олексій Дугінов.

Дякуємо! Віримо, ця чудова музика ще пролунає для глядача, а того осіннього вечора оплески були у сховищі від колег та близьких, які мали змогу подивитися репетицію. Пощастило і нашій журналістці, чим вона радо ділиться з читачем.

Фото, відео та матеріал: GX, Наталія Бойченко, ХНАТОБ / СХІД OPERA

Читайте також: