Лялькар з Харкова лікує душі й тіла захисників України (фото, відео)

7938
"Я служу психологом і медиком у ЗСУ і пишаюсь тим, що мені дозволили взяти із собою трохи своєї професії на фронт", - поділився своїми буднями харківський лялькар Валерій Дзех.


Вітаючи з Днем театру ляльок і Днем лялькарів (21 березня) та Днем театру (27 березня) ділимося історією справжнього чарівника-лялькаря. Дякуємо за героїзм та вірність своїй справі керівнику Малого театру маріонеток - Валерію Дзеху та всім, хто підтримує його важливу працю.

"У мене немає демонів. У мене є янголи!" - писав на початку війни на своїй фейсбук-сторінці Валерій (в новині використані відеоуривки GX, які зняті на одній з найкращих постанов Малого театру маріонеток - "Вертеп").Його ляльки-янголи збирали гроші для ЗСУ та оберігають наших захисників у окопах...Він вміє здійснювати мрії навіть під час війни...Він навіть вміє зцілювати не лише тіла, а й душі..."21 березня. Десь під Бахмутом. Недалеко стрілецький бій. Чутно роботу артилерії. Мене просять щось показати із лялькою. На ходу вигадую історію про сім'ю і сенс життя. Після нашої душевної розмови мене нагороджують іменною медаллю із лозунгом "Завжди Перші і Народжені Перемагати!" Я служу психологом і медиком у ЗСУ і пишаюсь тим, що мені дозволили взяти із собою трохи своєї професії на фронт. Бо саме її я використовую як ліки й порятунок героїв у найскладніших точках лінії зіткнення. У мене на бойових виходах в аптечці є окреме місце для ляльки також, - розповів Валерій Дзех про свої військовї будні. - Дуже хочеться іноді поділитися різними фото чи історіями... Але всьому свій час. Спочатку ми звільнимо нашу Україну!"

Дякуємо! Бережи Вас Боже, Валерію! Янгола-охоронця Вам! Віримо Богові та ЗСУ - Україна Переможе! Ще засяє наша щаслива зоря...Фото, відео та матеріали: архів Валерія Дзеха, GX, Наталія Бойченко

Читайте також: