Казка у святвечір завітає до харків'ян (фото, відео)

8557
Зірки ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА готують святкові сюрпризи.

Напередодні Різдвяного святвечора у культурному марафоні на станціях метро колектив Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка презентував нову програму-сюрприз для харків'ян та гостей міста.

Перед глядачем виступали: заслужені артисти України Лілія Кутіщева та Дмитро Маклюк, лауреати міжнародних конкурсів Євгеній Лисицький та Сергій Леденьов, а також Юрій Кудрявцев, Тарас Король, Наталія Бабарук (соло на скрипці) та артисти балету.На "Університеті" та "Історичний музей" лунали не лише музика та співи, а ще й були представлені балетні номери:
1. "Зима" (артисти балету);2. "Спи, Ісусе, спи" (Л. Кутіщєва);3. "Нічка та ясная" (Л. Кутіщєва);
4. "White Christmas" (Є. Лисицький);5. "Jingle Bell Rock" (С. Лєдєньов);
6. "Have You ever..." (Д. Маклюк);7. "Balfast" (Boney M) (Д. Маклюк);8. "Felis Navidad" (С. Лєдєньов, Т. Король);9. "Щедрик" (Н. Бабарук, артисти балету).Наступні виступи в метро солістів ХНАТОБ заплановані на 26 та 29 грудня, а також на 6 січня на станціях "Університет" (о 17-30) та "Історичний музей" (о 18-30).
Але це не всі сюрпризи від артистів...

Вже сьогодні, 24 грудня, напередодні свята Різдва Христового колектив ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА підготував флешмоб (о 16.00) та великий святковий концерт (о 17.30) у ТРЦ "Нікольський".

Знову і знову наші улюблені артисти надихають харків'ян крокувати до перемоги, радіти кожній миті життя й дякувати за все це нашим захисникам.

Нагадаємо, концертний марафон «Разом до Перемоги!» триватиме до 6 січня на станціях: "Південний вокзал" - з 16.00 до 16.40; "Університет" - з 17.30 до 18.10; "Історичний музей" - з 18.30 до 19.10.Наступні зустрічі з оркестром Національної академії НГУ та чарівною солісткою — заслуженою артисткою естрадного мистецтва України Ольгою Полежакою заплановані на 26 грудня та 3 січня о 16.00 на станції метро «Південний вокзал».

Також на харків'ян та гостей міста чекають зустрічі з артистами театру народної музики України «Обереги», Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського та Харківської обласної філармонії.

У фоє станції "Наукова" до 20 січня працюватиме виставка студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв "Щастя у квадраті".А ще на станції метро «Майдан Конституції» виставка дитячих робіт до Різдвяних і Новорічних свят учнів художньої школи ім. І. Рєпіна — до 6 січня 2024 року.До речі, не лише артисти виступають у ці святкові дні. Перед концертами на станціях і в вагонах метро співали та колядували звичайні харків'яни, а ще багато хто одягнув новорічні капелюхи і не тільки...

Дякуємо усім за музичні та творчі дарунки до свят!І насамперед подяка Богові та ЗСУ за можливість відчути свято у незламному Харкові!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: