Харківські артисти навіть у найтемніші часи дарують радість до свят (фото, відео)

2378
Свята наближаються... Зранку, 22 грудня о 05.27 за київським часом, відбулося зимове сонцестояння, яке наші предки вважали днем початку нового року, 25 грудня - Різдво, а там і календарний Новий рік...


У давнину сонце вважалося символом відродження, нового життя. З дня сонцевороту наше зірка починає приносити більше тепла - це остаточна перемога світла над темрявою, літа над зимою.

Ось і харківські зірки своїм талантом розвіюють темряву у душах українців і дарують світло.

Концертний марафон «Разом до Перемоги!» триватиме до 6 січня на станціях Харківського метрополітену "Південний вокзал" - з 16.00 до 16.40; "Університет" - з 17.30 до 18.10; "Історичний музей" - з 18.30 до 19.10.Журналістка новинного порталу GX відвідала перший новорічний виступ артистів ХНАТОБ у підземці, який відбувся 19 грудня. Це було справжнє свято перемоги добра! Усі охочі мали змогу побачити подвійний концерт на "Університеті" та "Історичному музеї". Усміхнені батьки та діти підспівували, танцювали та дарували світло своїх ліхтариків та оплески улюбленим зірками.Для харківського глядача співали солісти: заслужені артисти України Олена Старікова та Володимир Козлов, лауреати міжнародних конкурсів Олександр Золотаренко та Юлія Антонова; дипломантки міжнародних конкурсів Юлія Форсюк, а також Юрій Кудрявцев.

В програмі концерту лунали:

1. "We wish you a Merry Cristmas" (О. Золотаренко);2. "O happy day" (Ю. Форсюк);3. "White Christmas" (В. Козлов);4. "Ding Dong Merrily on high" (Ю. Антонова);5. "Fly me to the moon" (Ю. Кудрявцев);6. "Silent night" (О. Старікова);7. "Halleluja" (О. Старікова, Ю. Форсюк, Ю. Антонова);8. "Jingle Bells" (О. Золотаренко, О. Старікова);9. "Happy New Year" (усі солісти).Наступні виступи солістів ХНАТОБ заплановані на 23, 26 та 29 грудня, а також на 6 січня на станціях "Університет" (о 17-30) та "Історичний музей" (о 18-30).

А вже сьогодні о 16.00 на нас чекає наступна зустріч з оркестром Національної академії НГУ і їх чарівною солісткою — заслуженою артисткою естрадного мистецтва України Ольгою Полежакою. Наступні виступи відбудуться 26 грудня та 3 січня о 16.00 на станції метро «Південний вокзал».Також на харків'ян та гостей міста чекають зустрічі з артистами театру народної музики України «Обереги», Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського та Харківської обласної філармонії.

А ще у фоє станції "Наукова" до 20 січня працюватиме виставка студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв "Щастя у квадраті". Всі, хто не має можливості побачити експозицію особисто, можуть влаштувати собі онлайн прогулянку із нашим відео.Дякуємо усім за дарунки до свят! І насамперед подяка Богові та ЗСУ за можливість відчути свято у незламному Харкові!Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: