І в радості, і в горі разом. Творчий вечір "берегині Харкова" відбувся попри обстріли (фото, відео)

4921

У світлому минулому свої дні народження заступник Харківського міського голови, Почесна громадянка Харкова Світлана Горбунова-Рубан відзначала творчими вечорами в колі найближчих, адже Світлана Олександрівна не лише вправна на службі місту, а ще й талановитий митець, яка своєю творчістю лікує душі.

На жаль, війна диктує свої умови. Цього року свято відбулося вже взимку - тривав 696 день героїчного спротиву України російським окупантам. Попри обстріли у сховищі зібралися усі, хто в цей важкий час був поряд. Прийшло чимало почесних гостей - політики, військові. артисти, і, безумовно, рідні й близькі, які не полишають Світлану Олександрівну ні в радості, ні в горі.

На творчій зустрічі виступали: Ганна Горбунова та Іван Рубан, вокальна група проєкту «Діти Харкова - за мир», заслужена артистка України Наталія Коваль і чарівна скрипалька Ольга Скрипка, а також багато талановитих гостей заходу. А ще онук Світлани Олександрівни, Іван Рубан, підготував пісню, яку написав на її вірш.
На радість вдячним слухачам лунали рядки поезії Світлани Олександрівни. Пропонуємо вашій увазі вірш, написаний авторкою у 2024 році - під час війни.

І ще, любіть свою країну,
Вона велика і красива,
Ім’я країни – Україна,
Вона дає життя та силу.
Сьогодні важко Україні,
Її синів війна вбиває,
Сім’я втрачає батька, сина,
Як пережити це – не знаєм.
Але ми візьмемся за руки,
Ми будем сильні і єдині,
І наші діти і онуки,
Відтворять нову Україну.
І їм бажаю я терпіння,
Любові, сили і наснаги,
Щоб захистили Україну,
Умом і безліччю досягнень.
А я люблю свої одежі,
Вони з любові та надії,
Я їх сама собі пошила,
Щоб було тепло і надійно.

"Маю надію, що всім учасникам та глядачам зустріч сподобалась, та всі пішли з неї з гарним настроєм. Вибачаюся перед усіма, хто хотів би бути присутнім на моєму заході особисто, але цього не сталося. На жаль, сьогодні ми не можемо робити зустрічі на широку публіку, як це було в минулі роки (але віримо, що незабаром усе налагодиться), тому зустріч можна подивитися на моїх сторінках – у Facebook та на Youtube, ви зможете подивитися повну версію мого творчого вечора "696 день війни. Дякую всім тим, хто поруч, і кому це цікаво. Живу та працюю для вас!" - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.До речі, на офіційному каналі Світлани Горбунової-Рубан можна подивитися усі творчі зустрічі Світлани Олександрівни за минулі роки. 

Більше фото із творчого заходу в пості подяки на сторінці авторки. "Якби я знала, що то щастя, я б зупинила оту мить", - ці рядки Ліни Костенко відображають сутність кожного виступу Світлани Олександрівни.

Фото та відео: архів Світлани Горбунової-Рубан