Харківський артист отримав пам'ятну військову нагороду

2991
Захисника з Харкова нагороджено іменною вогнепальною зброєю.


Українці кожного дня дякують Богові та ЗСУ за захист, за кожну мирну мить, за можливість жити у вільній країні. Тому подвійною радістю є можливість розповісти про наших героїв. 

Журналісти GX неодноразово писали про мужнього артиста ХАТМК і воїна ЗСУ з Харкова -  Сергія Сеника. Артист Харківського академічного театру музичної комедії з перших днів війни захищає рідну Україну, свій народ, свою родину.

Наразі з'явився гарний привід привітати капітана Сеника з новою відзнакою. За свою мужність і бойові досягнення український воїн отримав в нагороду іменну вогнепальну зброю — самозарядний пістолет Glock 19 (Глок-19).Вітаємо та щиро зичимо, щоб зброя якомога довше залишилася пам'ятною відзнакою, а не засобом захисту.

Наші відважні воїни навіть під час війни знаходять час для друзів наших менших. Хлопці у своїх землянках підгодовують пухнастих знайд.А дехто, як Сергій, ще й друга забрав собі. Тепер пухнастик чекає на господаря на пункті постійної дислокації.
 


Бережи, Боже, наших захисників! Молимося за вас кожного дня!

Нагадаємо, напередодні Дня незалежності України Сергія Сеника було обрано на посаду президента Міжнародної асоціації розслідувачів та експертів з кризових ситуацій. За мужність та відвагу Сергій був нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни».


Наприкінці травня 2022 року Сеник отримав важке порання та був прооперований за кордоном, тривала реабілітація не змусила мужнього воїна скласти руки — він боровся за країну словом.

А ще про нашого героїчного земляка читайте (за посиланням) на перших шпальтах відомого американського журналу Chicago Magazine.

Докладніше про Сергія Сеника читайте у новинах GX: "Харківський артист пішов до армії: сцена зачекає", "«Я - офіцер». Актор харківського театру два дні домагався, щоб його призвали до армії", "Актор харківського театру удостоєний військової нагороди".

Віримо! Нам ще разом Перемогу святкувати! А там може й на сцені знову Сергія побачимо.Фото, відео, матеріал: GX, архів Сергія Сеника

Читайте також: