Артист з Харкова став старшим офіцером Збройних сил України (фото, відео)

3913
Під час війни головне — знати, що найдорожчі люди живі та здорові, а добрі звістки — це подвійна радість.


Від самого початку війни колектив новинного порталу GX підтримує зв'язок з артистом і військовим Сергієм Сеником. Наш захисник сьогодні поділився важливою звісткою: капітану Сенику Сергію Володимировичу присвоєно чергове військове звання "майор"

Нагадаємо, журналісти GX неодноразово писали про мужнього артиста ХАТМК і воїна ЗСУ з Харкова Сергія Сеника. Артист Харківського академічного театру музичної комедії з перших днів війни захищає рідну Україну, свій народ, свою родину.


За свою мужність і бойові досягнення український воїн отримав в нагороду іменну вогнепальну зброю — самозарядний пістолет Glock 19 (Глок-19).А ще ми писали, як наші відважні воїни навіть під час війни знаходять час для друзів наших менших. Хлопці у своїх землянках підгодовують пухнастих знайд.А дехто, як Сергій, ще й друга забрав собі. Тепер пухнастик чекає на господаря на пункті постійної дислокації.
 


Бережи, Боже, наших захисників! Молимося за вас кожного дня!

Нагадаємо, напередодні Дня незалежності України Сергія Сеника було обрано на посаду президента Міжнародної асоціації розслідувачів та експертів з кризових ситуацій. За мужність та відвагу Сергій був нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни».


Наприкінці травня 2022 року Сеник отримав важке порання та був прооперований за кордоном, тривала реабілітація не змусила мужнього воїна скласти руки — він боровся за країну словом.

А ще про нашого героїчного земляка читайте (за посиланням) на перших шпальтах відомого американського журналу Chicago Magazine.

Докладніше про Сергія Сеника читайте у новинах GX: "Харківський артист пішов до армії: сцена зачекає", "«Я - офіцер». Актор харківського театру два дні домагався, щоб його призвали до армії", "Актор харківського театру удостоєний військової нагороди".

Віримо! Нам ще разом Перемогу святкувати! А там може й на сцені знову Сергія побачимо.Фото, відео, матеріал: GX, архів Сергія Сеника

Читайте також: