У Харкові чоловіка вбили біля входу в під’їзд багатоквартирного будинку

2549

У Харкові суд визнав чоловіка винним у вбивстві. Воно сталося 2 травня 2022 року на Північній Салтівці – найбільш зруйнованому внаслідок ворожих обстрілів районі міста.

Як повідомили в Харківській області прокуратурі, компанія чоловіків розпивала алкоголь біля будинку по вулиці Метробудівників. Між товаришами виник конфлікт, який переріс у бійку. Один з чоловіків дістав ніж і завдав ним два удари в грудну клітину свого опонента. Поранений впав біля входу в під’їзд і помер.

Згідно з вироком суду, чоловік має провести за ґратами 10 років. Однак прокуратура готує апеляційну скаргу з метою призначення більш суворого покарання.

Нагадаємо, Північну Салтівку окупанти обстрілювали постійно протягом кількох місяців, поки українські військові не вигнали якомога далі від Харкова. Вулиці району найбільше у місті постраждали від війни. Зокрема, на Північній Салтівці, на вулиці Наталії Ужвій розташований один з найбільш зруйнованих будинків у Харкові. Відстань звідси до Окружної дороги, за якою стояли російські війська, не більше кілометра. 

Зараз у районі поступово відновлюють будинки. Частину із пошкоджених будинків відновити вже неможливо. Загалом у Харкові пів тисячі будинків не підлягають відновленню. Більш ніж половина з них розташовані на Північній Салтівці. 

Читайте також: