Живи, дівчинко! З'явилися подробиці порятунку дитини на Харківщині (фото)

1174
Справжні герої дня сьогодні поліцейські Богодухівського району. Саме в їхньому квадраті пошуків опинилася дитина.

Знайшли! Жива! Два слова, а скільки в них значення для усіх, хто відгукнувся допомогти в пошуках дівчинки. 
"Ми кожного дня молилися, щоб дівчинку знайшли живою. Віолетта жива, ми її знайшли. Сьогодні на її пошуки вийшло майже 1000 людей. Це поліцейські, рятівники, військові, волонтери, місцеві мешканці. Ми прочесали ліси, посадки. Оглянули кожен кущик, перевірили усі водойми. Віолетта жива, і це щастя. Це результат спільної роботи. Вдячний всім за таку виснажливу, але блискучу і результативну роботу. Лікарі надають дівчинці медичну допомогу. Дякую всім. Живи, дівчинко!" - написав один з її рятівників Володимир Тимошко (Головне Управління Національноі поліціі в Харківській області).

Стільки світла і радості серед війни, бо кожне врятоване життя - це щастя! Стрічки соцмереж засипані постами вдячності рятівникам дворічної дівчини Віолетти Мужечук, яка зникла 23 травня у с. Скрипаї Слобожанської громади Чугуївського району Харківської області.
   
Герої дня сьогодні - працівники Богодухівського РВП спільно з працівниками СПД 1 (смт.Краснокутськ) Богодухівського РВП та ДФТГ, які 27 травня знайшли дівчинку в лісі.
Вона занадто далеко пішла від дому і заблукала у лісі. Майже 6 км від дому, дитина кілька днів прожила без води та їжі. Живу, але дуже стомлену, спраглу та голодну її знайшли рятівники. Дужі чоловіки, як перлину загорнули дівчинку в теплу куртку, дали пити і передали лікарям швидкої.На щастя, протиправних дій щодо дитини не було скоєно. Зараз маля знаходиться у лікарні.

Дякувати Богові та усім, хто приєднався до пошуків.

Фото: Богодухівський районний відділ поліції, Володимир Тимошко