Закривала собою двомісячну дочку. У Секторі Гази загинула жінка з Харкова

706

У Секторі Гази загинула 24-річна громадянка України Лейла Хіжи. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Антона Наумлюка, який розмовляв з рідними загиблої жінки.

За словами свідків, що знайшли Лейлу після ізраїльського удару у напівзруйнованому будинку, вона закривала собою двомісячну дочку Олену. "Поранених Лейлу та Олену привезли до лікарні, але за кілька годин туди привезли десятки поранених після вибуху біля лікарні Аль-Ахлі. Лікарів на всіх не вистачало, Лейлу врятувати не вдалося, двомісячна донька жива", - розповів Наумлюк.

Батько Лейли Хіжи, палестинець Гхазі Хіжи, приїхав до Харкова, щоб навчатися в університеті, і тут познайомився з майбутньою дружиною Світланою Куликовою. У Харкові народилася Лейла. Після того, як батько закінчив навчання, сім'я переїхала до Палестини. Разом із матір’ю Лейла працювала у салоні краси, де готувала палестинських дівчат до весілля. Лейла закінчила Аль-Ажар в Каїрі. У 2022 році Лейла одружилася.

"Це перша підтверджена смерть українки в секторі Гази. Поранений під час вибуху на трасі Салах ад-Діна, старший лікар з Харкова у важкому стані, але живий. Про інших ми ще не знаємо", - написав Наумлюк.