Загарбники продовжують наступ на Куп'янськ: де зафіксовано атаки

885

Підрозділи російської загарбницької армії 13 серпня проводжували проводити наступальні дії на Куп'янському напрямку. Як повідомляється у ранковій оперативній інформації Генштабу ЗСУ від 14 серпня, окупанти атакували південно-східніше села Андріївка Луганської області.

Українські воїни відбили атаку ворога.

За інформацією Інституту вивчення війни (ISW), російські війська 13 серпня вели наступальні операції на рубежі Куп'янськ - Сватове і, як повідомляється, просунулися вперед. У РФ заявили, що їхні штурмові групи наступали в районі населеного пункту Вільшана (15 км на північний схід від Куп'янська). Колишній "міністр внутрішніх справ" "ЛНРівців" Віталій Кисельов заявив, що російські війська наступають у невстановлених районах на лівому (східному) березі річки Оскіл, і знаходяться не більше ніж за 5 кілометрів від околиць Куп'янська в невстановлених районах.

Російський блогер заявив, що російські війська повільно просуваються на Куп'янському напрямку, але для прориву української оборони будуть потрібні підкріплення, яких російське командування не має.

Нагадаємо, 11 серпня противник наступав в районі трьох населених пунктів.

Нагадаємо, російська загарбницька армія створила кулак для прориву на Куп’янському напрямку. 

Читайте також: