Як відновлюють районний центр і курортне селище в Харківській області (фото)

1804

У Чугуївському районі тривають відновлювальні роботи на житлових та інфраструктурних об'єктах. Майже завершено відновлення зруйнованих у перший день війни два багатоквартирних житлових будинків у Чугуєві. Про це повідомив начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

Триває капітальний ремонт трьох багатоквартирних житлові будинки у Старому Салтові. Також у курортному селищі відновлюють будівлю, в якій розміщується амбулаторія, ЦНАП та селищна рада. На черзі – ліцеї у цих населених пунктах.

Тривають ремонтні роботи на автошляхах Чугуївського району, зокрема на території Вовчанської, Старосалтівської, Печенізької та Чкаловської громад. Відновлено майже повністю зруйновану ділянку на дорозі Мартове – Хотімля – Старий Салтів. Відбудовуються мостові споруди. 

Нагадаємо, смт Старий Салтів, що розташоване на Печенізькому водосховищі, протягом десятків років було місцем відпочинку для багатьох мешканців Харківщини, і в першу чергу обласного центру. Старий Салтів, який понад два місяці (з кінця лютого до початку травня 2022 року) перебував під рашистською окупацією, намагається відновлюватися з руїн. Як виглядало селище навесні 2023 року - дивіться тут.

Читайте також: