Вже завтра зранку Харків зустріне зиму: обігрійте тих, кому це потрібно (фото, відео)

1336
Трохи тепла в останній день осені.


Ось і останній осінній вечір. Зранку нас зустріне зима. А що на носі? Перша зимова п'ятниця! Настає час ловити сніжинки губами і мріяти про мирні дні... Час як ніколи дякувати нашим захисникам, адже їм несолодко взимку...Маюуть не випадково саме сьогодні відзначають свято, яке зігріває теплом і душу, і тіло.  «Ти назавжди відповідаєш за всіх, кого приручив», - Антуан де Сент-Екзюпері (цитата з твору «Маленький принц»). Ці слова стали символом любові людей до домашніх вихованців. Про це варто пам'ятати завжди, а сьогодні, 30 листопада, особливий привід – Всесвітній день домашніх тварин!Це свято було затверджено на конгресі прихильників руху на захист природи, що відбувався у Флоренції 4 жовтня 1931 року.

Вже завтра перший день зими, але не у всіх тварин є затишна домівка... 

Сумна статистика: у мороз смерть у собак настає через 17 годин, в кішок через 6 годин голодування. Нагодуйте бездомних тварин, якщо є можливість, або впустіть в під'їзд погрітися... Адже вони намагаються просто вижити! Неймовірним щастям для тварини стане ваша любов, заберіть до дому кота чи собаку з притулку, і вони віддячать теплом, вірністю та безкорисною любов'ю.

"Ідеш вулицею і помічаєш пошарпану сіру кішку, а вона помічає, що ти її помітив. Ти сідаєш і підкликаєш бідолаху, а кішка раптом з радістю підбігає. Ти говориш теплі слова і знову підіймаєшся, щоб продовжити свій шлях. А вона чомусь біжить за тобою. Знаєте, як біжать поряд кішки: піднявши хвіст трубою, нявкаючи й заглядаючи тобі в очі. Ти додаєш крок, і кішка зненацька все розуміє. Вона зупиняється. А ти ні. Ти йдеш далі й вмовляєш себе не обертатися. Не обертаєшся тому, що спиною відчуваєш, як вона дивиться. І відчуваєш, як в її очах гасне вогник надії, що раптово спалахнув. Буквально на мить вона повірила в те, що її приголублять, обігріють, нагодують. Буквально на мить вона знову повірила в людину..." -  ця оповідь Андрія Веретенникова пробирає до сліз.

Адже навіть наші котики-захисники на лінії фронту дбають про братів наших менших.До речі, синоптики прогнозують на п’ятницю, 1 грудня, у Харкові та області мокрий сніг та дощ, на градусниках вночі - від -3 до -5, а вдень до 4 тепла. Вітер південно-західний, 9-14 м/с.Фото та відео: Наталія Бойченко, Сергія Сеника, читачів GX, зі сторінки ігумена Собко

Читайте також: