Вознесіння Господнє. На велике свято кожен може обрести Небо на Землі (фото)

1207
Саме в цей день Христос благословив своїх учнів і благословляє невпинно кожного з нас на добрі справи, щоб ми жили в мирі та взаєморозумінні, рятуючи свою безсмертну душу, очищуючи свою плоть, свої уми та серця від зла.

Сьогодні одне із дванадесятих свят церковного року, яке всі православні відзначають у четвер, на 40-й день після свята Великодня, згадуючи вознесіння Ісуса Христа. Вознесіння Господнє у 2023 році випадає на 25 травня.

Згідно зі святим писанням, воскреслий Господь протягом 40 днів з'являвся учням, навчаючи їх таємницям Царства Божого, а на 40-й день повів їх на гору Єлеонську, де вознісся перед їхніми очима, і вони стояли й дивилися на небо доти, доки не з'явився ангел і не вивів їх із цього духовного заціпеніння. Христос благословив і благословляє невпинно кожного з нас на добрі справи, щоб ми жили в мирі та взаєморозумінні, рятуючи свою безсмертну душу, очищуючи свою плоть, свої уми та серця від зла.Нехай світло та любов живе у наших серцях!

Відвідування Храму – це завжди подія, яка збагачує і наповнює нас, зміцнює в нас віру в себе та у свої сили, дає надію на краще, відкриває наше серце до доброго та прекрасного. Адже храми – це Небо на землі...Варто зазначити, що в мирні часи харків'яни мали можливість цього дня потрапити на екскурсію та завітати до Свято-Вознесенського храму, який знаходиться за адресою - вул. Щигрівська, 50 (Липовий Гай). (Докладніше у новині GХ).Поряд з церквою Вознесіння Господнього (освячена в 1914 році) знаходиться храм Святої рівноапостольної Марії Магдалини - це дерев'яний храм, зведений без жодного цвяха в рідкісному для Харківщини стилі північної архітектури. Він був побудований коштом харківського бізнесмена, який побажав таким чином вшанувати пам'ять своєї померлої матері. Однією з головних святинь храму є Іверська (Монреальська) ікона Божої Матері, обличчя якої відобразилося на склі.

Фото: Наталія Бойченко, GX

Читайте також: