Вийшли на довоєнний рівень: скільки води споживають мешканці Харкова

1445

У Харкові водопостачання відновлено в повному обсязі, рівень споживання на початку лютого досяг довоєнного показника.

Зараз харків’яни споживають близько 400 тисяч куб. м води кожної доби. Про це повідомив заступник генерального директора з експлуатації водопровідного господарства – директор комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков.

«У перші місяці війни було скорочено міське водопостачання у кілька разів. На те були свої вагомі причини і головна з них – значна евакуація харків'ян. Керівництво підприємства вжило всіх необхідних заходів для того, щоб усі жителі, що залишилися в Харкові, обов'язково були з водою. Детально аналізували ситуацію та в міру повернення харків'ян подачу води збільшували. Важливим є і те, що якість води відповідає всім необхідним вимогам», - зазначив Владлен Волков.

Життя до міста Харкова повертається разом з його мешканцями, які з вірою в краще поспішають додому. За словами голови обласної військової адміністрації Олега Синєгубова (під час пресбрифінгу у січні 2023), у Харкові мешкає понад один мільйон сто тисяч осіб, а на початку війни у місті залишалося приблизно 200-300 тисяч жителів.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Читайте також: