Відомий "харківський синоптик" помилився

925
Як і наголошували працівники гідрометеоцентру, віщування байбака-синоптика не має жодного відношення до серйозних наукових прогнозів.


Приємна новина для усіх, хто любить тепло: за інформацією синоптиків, на Харківщину вже завітала метеорологічна весна.

Згідно з останніми оперативними звітами Харківського регіонального центру з гідрометеорології, на переважній частині Харківської області перехід температури повітря через нульовий показник у бік підвищення відбувся в період з 4 по 12 лютого, а на півдні області ще раніше - з 30 січня по 1 лютого.Такі строки переходу до весни на 3-4 тижні раніше середніх багаторічних - знову рекорд (про попередній у новині GX).

До речі, в північно-східній частині області переходу зе не було.

Нагадаємо,  2 лютого, в День бабака, на біостанції університету ім. Каразіна у селі Гайдари, що у Зміївському районі, розбудили народного синоптика — бабака (докладніше в новині GX). Цього року Тимко свою тінь не побачив, тож за його віщуванням весна повинна була настати лише за шість тижнів. але. схоже, пухнастий синоптик помилився...У наступні 4 доби очікується така погода:Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко, Харківський регіональний центр з гідрометеорології, відкриті джерела

Читайте також: