Великдень у Харкові під вий сирен: фото, відео

1507
Незламні харків'яни відзначають свята ворогові на заздрість.

Ось і настало довгоочікуване та світле свято для всіх православних вірян - Великдень. День, коли відбувся перехід від смерті до життя, від землі – до неба.

Вчора в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь, який символізує воскресіння Ісуса Христа. Згідно з християнською вірою, сам Господь посилає нам звістку про те, що світ отримує благословення. Відповідно до біблійних текстів, якщо не зійде Благодатний вогонь – значить, кінець світу вже близько...З Великоднем! Під час війни навіть Велике Свято Воскресіння Христа - під вий сирен...Згідно з традиціями, на Великдень люди йдуть в храми. Зустрічаючись, вітають одне одного словами: «Христос Воскрес!», а їм відповідають «Воістину Воскрес!».І тричі цілуються.

XPИCTOC BOCKPEC! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!Війна віру не зломить. Сотні вірян йдуть до храмів навіть з дітьми.
А в оселях господині вже приготували святкові смаколики, насамперед - паски та крашанки. Фото наших читачів у пості на фейсбук-сторінці GX.А ви знали? Свято Великодня триває зовсім не один день, як його зазвичай святкують, а 40 днів - до свята Вознесіння Господнього. У всі ці святкові дні люди вітають одне одного словами "Христос Воскрес".

Нагадаємо, після Великодня у православних настає Світлий тиждень (Світла Седмиця) – радісний час, коли віряни продовжують один одного вітати та радіти з того, що Ісус Христос воскрес. Що можна і що не можна робити у Світлий тиждень – читайте за посиланням.

Миру, добра і злагоди вашим сім'ям та українській землі!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко
Читайте також: