Родину із відомим прізвищем зареєстрували у Харкові (фото)

2031
Родину із знаменитим прізвищем зареєстрували у Харкові

У День закоханих, 14 лютого, у Центральному палаці одруження Харкова було зареєстровано 11 шлюбів.

Також сьогодні одружувалися і в районних РАГСах. Зокрема, у Новобаварському районі зареєстровано родину Зеленських. Василь Зеленський та Крістіна Перехода, які знайомі багато років, відтепер одна сім'я.

Довідка. 14 лютого весь світ святкує День святого Валентина – він же Валентинів день чи День закоханих. Одні до цієї дати запасаються милими сюрпризами для коханих, а інші невдоволено бурчать, що свято вигадали виробники валентинок і подушок у формі сердець.

Головне свято для закоханих має багатовікову історію. Пов'язаний він з Валентином – святим, який проживав у Римській імперії та всупереч волі імператора допомагав людям створювати сім'ї. Річ у тім, що за часів його життя діяла заборона на шлюби для римських солдатів, яку встановив імператор Клавдій Другий. Після того як він дізнався про діяльність Валентина, видав указ про страту. Ситуація затьмарювалася тим, що сам Валентин був закоханий у дочку співробітника в'язниці, де його утримували. За добу до страти він освідчився дівчині в коханні в прощальному листі. Текст закінчувався підписом "Твій Валентин" та був прочитаний після його смерті. З того часу існує традиція дарування валентинок на свято всіх закоханих.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Читайте також: