У Харківобленерго розповіли про загиблого працівника

1569

Службовий автомобіль з енергетиками підірвався на протитанковій міні 27 квітня близько 16.00. Бригада Харківського високовольтного району електричних мереж поверталася з місця виконання робіт біля с. Токарівка, коли натрапила на ворожу пастку. У результаті вибуху загинув 54-річний водій товариства Юрій Варченко. Про це розповіли в пресслужбі АТ "Харківобленерго"

Загиблий енергетик працював водієм у "Харківобленерго" понад 20 років – з липня 2001-го. Він був гарною і доброю людиною, яку поважали колеги. Весь колектив товариства висловлює щирі співчуття рідним та близьким Юрія Віталійовича. Це велике горе - втратити найдорожчу та найближчу людину у житті. Сумуємо разом із вами та підтримуємо у годину скорботи.

Адміністрація та профспілка АТ "Харківобленерго" нададуть матеріальну допомогу сім'ї загиблого, а також енергетикам, які постраждали внаслідок цієї трагічної події.

Нагадаємо, одна людина загинула, четверо отримали поранення внаслідок підриву автомобіля на ворожій міні поблизу села Токарівка Харківського району.

Довідка. З початку війни через підступність та безжальність ворога в Харківській області під час виконання службових обов'язків загинули троє працівників обленерго, 12 енергетиків було поранено.

Читайте також: