У центрі Харкова чоловік скоїв злочин сокирою (фото, відео)

955
На площі Конституції пошкоджено історичні памʼятки.


Вчора, 2 листопада, о 8.00 до поліції надійшло повідомлення про пошкодження памʼятників на площі Конституції. Вже вранці поліцейські були на місці злочину і виявили сокиру без держака, якою і було пошкоджено історичні памʼятки.Відкрито кримінальне провадження за умисне знищення або пошкодження майна (ч. 1 ст.194 Кримінального кодексу України). 

Журналістка GX побувала на місці інциденту. 

На щастя, наслідки вандалізму незначні. Навіть сокира не здолала витесане з любовʼю.Можливо, злочинця хтось злякав, а може, сам всесвіт захищає свої памʼятки.

До речі, харківські поліцейські протягом доби, 3 листопада, встановили особу, яка пошкодила"Харківських баб". Вандалу 45 років, він ніде не працює. Його місце проживання було встановлене. Харків'янина доставили до районного управління поліції. Слідчі дії тривають, усі обставини події будуть з'ясовані. Нагадаємо, восени 2022 року рашисти пошкодили половецьких баб в місті Ізюм (докладніше в новині GX).

До речі, в серпні вандали двічі шкодили виставці колективу Літмузею відкрив виставку "Власні назви".Прикро, коли Україна виборює свободу, знаходяться маргінали, що паплюжать надбання нашої країни.

Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко, Нацполіція, відкриті джерела