Вандали нашкодили у центрі Харкова (фото, відео)

3418
Маргінали завітали на площу Поезії.


У новині GX ми розповідали, що у самому серці міста Харкова, де збираються творчі особистості різного віку, колектив Літмузею відкрив виставку "Власні назви". Її мета - привернути увагу до дуже важливого питання: "Чому, маючи власних героїв, письменників, музикантів та ще багатьох видатних українців, ми маємо назви в місті, які до нього не мають відношення?"...Минулого тижня у новині від 11 серпня GX  повідомляв про вандала, який спаплюжив за мить те, що колектив відтворював протягом місяців.

Вчора, 13 серпня, організатори виставки повідомили про новий, більш агресивний акт вандалізму, на який варто звернути увагу відповідним органам.

"Схоже, дехто з жителів Харкова не готовий до діалогу щодо нових назв для вулиць нашого міста. Відчуваємо розпач, адже хтось дозволив собі нахабно псувати те, до чого люди доклали стільки зусиль", — сказано в повідомленні Літмузею.

"На мій погляд, виставка має шалений успіх. Адже вона вже працює за призначенням. Справжні українці, які люблять своє місто та країну з задоволенням черпають нові знання зі стендів з інформацією від колективу Літмузею. А ось для зрадників, "ждунів руського миру", а може й ворога, що причаївся в місті з мирних часів, ця виставка стала лакмусовим папірцем. Може - це дзвіночок для СБУ - передивитися камери спостереження з прилеглих будівель і поспілкуватися з вандалами, які пишуть таке..." - наголосила одна з відвідувачок виставки.

Нагадаємо, виставка працюватиме до 25 жовтня 2023 року.

Фото: GX, Наталія Бойченко, телеграм ХХ, соцмережі

Читайте також: