Триває зустріч незламних в місті-герої Харкові (фото, відео)

4357
Вчора, 27 червня, відбулося відкриття міжнародної конференції креативних індустрій "Харків. Культура. Залізобетон: виклики, можливості, перспективи".


Колектив Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка (ХНАТОБ / СХІД OPERA) знову і знову доводить свою незламність - вони отримали грант на проведення міжнародної конференції креативних індустрій "Харків. Культура. Залізобетон: виклики, можливості, перспективи!" і блискуче втілюють свою ідею, надихаючи та даруючи надію колегам. (Докладніше про конференцію у новині GX).

Зранку 27 червня столи реєстрації оточили діячі культури та бізнесу - зала конференції швидко заповнювалася, а усі охочі ще й онлайн під'єдналися. 

Перші кадри з офлайн локації Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка - відкриття міжнародної конференції креативних індустрій "Харків. Культура. Залізобетон"!

Бесіду офлайн швидко підхопила в онлайні спікер з Києва.

Поки тривали оповіді гостей з різних країн світу та міст України, журналістка GX поспілкувалася з відомими діячами мистецтва Харкова. 

Нагадаємо, у Харкові до війни працювали один національний театр (ХНАТОБ), п'ять державних (ХАТМК, ХТДЮ, театр Шевченка, Харківський драматичний та театр ляльок) та майже 5о недержавних театрів (28 з них у Будинку актора).

Заслужений артист України, голова правління Харківського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України, керівник Будинку актора Ігор Арнаутов розповів про становище недержавних театрів.

"Чекаємо на перемогу. Зараз недержавні театри виживають. Хто за кордоном, окремі артисти у різних містах західної України або в Харкові. Ми лише спілкуємося, творчий процес не відбувається, але рахунки за тепло та світло надходять" - наголосив Ігор Арнаутов.  

Більш оптимістичним був директор ХАТМК, заслужений діяч мистецтв України Ігор Коваль, який розповів про будні та надії театру.

"До речі, культурні зміни відбуваються вже зараз - в нашому репертуарі все більше військової тематики", - додав Ігор Миколайович.

Приєднатися та подивитися підсумки конференції можна на офіційній сторінці ХНАТОБ/СХІД OPERA.


Кураторка міжнародної конференції креативних індустрій «Харків. Культура. Залізобетон: виклики, можливості, перспективи», режисерка-постановниця ХНАТОБ/СХІД ОПЕРА Жанна Чепела донесла читачам GX основні тези заходу.

Виконувач обов'язків генерального директора-художнього керівника ХНАТОБ/СХІД ОПЕРА Ігор Тулузов докладно розповів про цілі, спікерів, країни-партнери та вже вирішені питання міжнародної конференції креативних індустрій «Харків. Культура. Залізобетон: виклики, можливості, перспективи»До речі, на конференції очікується 50 спікерів майже з десяти країн. Не дивно, що організаторам заходу довелося розв'язувати мовне питання, але... як завжди на відмінно!

Віримо, що вихід завжди є і така кількість обдарованих та мудрих людей знайдуть спільні правильні рішення. Крокуємо разом до перемоги! Культурний фронт тримає оборону!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, ХНАТОБ  

Читайте також: