У Харкові відновив роботу ще один відділ міграційної служби - Немишлянський, - повідомили в ГУ ДМС у Харківській області.
"У відділі можна відновити втрачені або знищені документи, а саме: оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки, обміняти паспорт-книжечку зразка 1994 року на ID-картку, вклеїти фотографію до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку, а також оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що потрапити на прийом можна через сервіс «Електронна черга», де черга відкрита на два тижні вперед і щодня о 00:00 відкривається ще один день. Також можна зателефонувати за номером : +38(098)994-59-44.
Однак спроба журналіста "GX" вдень зареєструватися в електронній черзі на подачу документів для оформленная закордонного паспорту виявилася марною: ні у нещодавно відкритому Немишлянському відділі, ні в інших підрозділах ГУ ДМС в області, які працюють у Харкові, вільних місць немає. Забронювати місце в е-черзі на оформлення закордонного паспорта можливо лише після опівночі, як тільки стає доступним запис на новий день.
Як пояснили, в пресслужбі ГУ ДМС у Харківській області, крім онлайн-запису, є ще інший спосіб потрапити на прийом до міграційної служби - стати у "живу чергу".
"З 3 листопада працює запис в поточну чергу через термінал в підрозділі ГУ ДМС у Харківській області", - розповіли в ГУ ДМС в області.
У відомстві також запевнили, що працює пільгова поточна черга - без запису в електронній черзі. Вона доступна тільки для наступних категорій громадян: людей з інвалідністю, військовослужбовців, вагітних жінок, з малолітніми дітьми і громадян похилого віку .
Крім того з 6 грудня, щоб вклеювати фото до паспорта громадянина України при досягненні 25- і 45-річного віку, не обов'язково займати чергу до міграційних відділів. Цю послугу відзавтра можна отримувати в всіх центрах надання адміністративних послуг міста Харкова за наступними адресами:
- ЦНАП м. Харкова (Гімназійна набережна, 26);
- Регіональний центр послуг (пр. Тракторобудівників, 144);
- ЦНАП Новобаварського району (вул. Полтавський Шлях, 11);
- ЦНАП Холодногірського району (вул. Благовіщенська, 34);
- ЦНАП Шевченківського району ( пр. Науки, 17-а);
- ЦНАП Київського району (вул. Чернишевська, 55);
- ЦНАП Основ'янського району ( вул. Богдана Хмельницького, 11);
- ЦНАП Індустріального району (пр. Архітектора Альошина, 11);
- ЦНАП Слобідського району ( вул. Плеханівська, 42);
- ЦНАП Немишлянського району (пр. Петра Григоренка, 17);
- ЦНАП Салтівського району (вул. Юр'ївська, 13).
З переліком необхідних документів можна ознайомитися за посиланням :
У той же час у ЦНАП зазначили, що на період воєнного положення паспорт, термін дії якого минув, або в ньому не вчасно вклеєна фотографія, вважається чинним для ототожнення особи.
Щоб потрапити до ЦНАП м. Харкова на прийтм наобхідно також попередньою зареєструватися в електронній черзі. Це можливо зробити через:
- вебсайт за посиланням
- колцентр 0800-304-304 (безкоштовний-багатоканальний).
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua
Галина Половик