Непідкупний глядач з радістю відправився в мандрівку за чарівною трояндою (фото, відео)

1188
Магія балету повертається на сцену ХНАТОБ.


На сцені СХІД ОПЕРА відбулася прем'єра "Казкова мандрівка троянди". З перших кроків казкар - Хнатобчик захопив увагу глядача історією Чарівної Троянди. І разом з красунею відправився в гості до улюблених казок, які артисти ставили на великій сцені із повними залами. Зокрема, Маленький принц з астероїду Б-612 знову зустрів Пілота та підступного Змія і не тільки...Інший Принц за совю пиху отримав покарання від Чакулунки. І знову все виправила сила кохання.Красуня-Белль та її Батько хоробро пережили сутичку з вовками, подружилися з мешканцями зачарованиого замку і встигли, доки впала остання пелюстка троянди, зняти злі чари.

До речі, глядачі теж стали причетними до вистави...Сльози на очах були навіть у колективу театру, адже вони були у рідних стінах з улюбленим глядачем, який так їх чекав...Головні діючи особи: Хнатобчик – заслужений діяч мистецтв України Армен Калоян; Чарівна Троянда – заслужена артистка України Олена Шевцова; Бель-Красуня – заслужена артистка України Антоніна Васильєва-Радієвська; Чаклунка - лауреат міжнародного конкурсу Софія Грігоріаді; Чудовисько - Богдан Тетерін, Батько - Назар Дурдиєв, Гувернантка – Ольга Шарікова, Гувернант - Борис Вендеревскіх, Дівчата в селі – Аліса Коршунова, Юлія Барбашова, Аліна Лобода; Сіамські близнючки - Юлія Барбашова та Аліна Лобода, Мешканці замку – Аліса Коршунова, Марина Тугай, Антон Коган; Вовки - Олександр Гричаний, Роман Тараненко, Антон Коган; Маленький Принц – Анастасія Сутулова; Льотчик – Олексій Мірошніченко; Ліхтарник – Олександр Гричаний; Змій – Роман Тараненко.

Не було забуто і усіх, хто готував цей проект.

 

Юний глядач разом із батьками щиро аплодував та співчував героям казок, які зустрілися їм у мандрах. А потім були слова подяки, квіти і фото на пам'ять з улюбленими герями.Наостанок, Хнатобчик і за сумісництвом головний режисер театру Армен Калоян подякував усім, хто поряд з колективом ХНАТОБ у ці важкі часи, а ще пообіцяв нові зустрічі, як на "Гала опері" та "Гала балеті" до завершення 148-го театрального сезону, так і в новому 149-му сезоні. Адже українське мистецтво незламне і культурна фортеця Харкова буде підтримувати та оберігати свого глядача повсечасно, ми це вже перевірили на собі.

Фото, відео та матеріал: Наталія Бойченко, GX

Читайте також: