Наступ ворога на Куп’янському напрямку: інформація Генштабу ЗСУ

744

Наступ підрозділів армії країни агресора на Куп’янському напрямку на даний час провалився. Також окупанти зазнали невдачі в районі міста Вугледар Донецької області та Лиманському напрямку. Про це 23 лютого повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов.

Куп’янський напрямок – один з тих, де російська загарбницька армія зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій. Також ворог атакує на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках.

Нагадаємо, російська загарбницька армія близько тижня намагалася атакувати село Гряниківка Дворічанської громади Куп’янського району. Інформація про наступ ворога в цій місцевості публікувалася в оперативній інформації Генштабу ЗСУ майже кожного дня з 13 по 21 лютого. Також були спроби ворога наступати на села Масютівка Дворічанської громади та Синьківка Петропавлівської громади Куп’янського району. Сили оборони України відбили усі атаки окупантів.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Читайте також: