На Харківщині ворог намагається прорвати оборону українських військ (карта)

964

Підрозділи російської загарбницької армії намагаються прорвати оборону українських військ на Куп’янському та Лиманському напрямках. Про це йдеться у вечірній оперативній інформації Генштабу ЗСУ від 6 березня.

Зокрема, сьогодні ворог проводив наступальні дії у напрямку села Гряниківка Дворічанської громади Куп’янського району Харківської області. Українські воїни відбили атаку противника.

Нагадаємо, раніше голова ХОВА Олег Снєгубов прокоментував інформацію про великий наступ загарбників на Харківську область одразу з трьох напрямків. Також він назвав цілі наступальних дій ворожої армії у Харківській області.

Російська загарбницька армія близько тижня намагалася атакувати село Гряниківка Дворічанської громади Куп’янського району. Інформація про наступ ворога в цій місцевості публікувалася в оперативній інформації Генштабу ЗСУ майже кожного дня з 13 по 21 лютого. Також були спроби ворога наступати на села Масютівка Дворічанської громади та Синьківка Петропавлівської громади Куп’янського району. Сили оборони України відбили усі атаки окупантів.

Читайте також: