На Харківщині у звільнених селах людям додатково до пенсії видають грошову допомогу та продукти (фото)

1935

У села Липці та Черкаські Тишки Харківського району, які були окуповані на початку війни, вперше після звільнення приїхала «Укрпошта». Людям нарешті почали виплачувати пенсії. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації (ХОВА) Олег Синєгубов. 

Зокрема, у Липцях, де за інформацією голови ХОВА, залишилося близько тисячі мешканців, протягом одного дня, 19 вересня, видали пенсії більш ніж 250 людям. Паралельно жителі звільнених сіл отримали одноразову допомогу від Червоного Хреста – по 1 200 грн.

Як заявив керівник Харківської дирекції «Укрпошти» Юрій Савченко, усім, хто залишився у селах після визволення, виплатять пенсії та допомогу від Червоного Хреста.

Він також запевнив, що пенсіонери, у кого були оформлені картки, безперешкодно зможуть отримували кошти на них.

Крім грошей, людям у Липцях видали продукти та засоби гігієни від обласного гуманітарного штабу і представництва Червоного Хреста.

Загалом у Липці завезли понад 40 тон гумдопомоги: продукти тривалого зберігання (м’ясні, рибні та овочеві консерви, макаронні вироби, чай, кава, солодощі, вода тощо), засоби гігієни та продуктові набори, що формують у Харкові.

У Черкаських Тишка, де залишилося близько 300 мешканців, також роздали близько 10 тонн продуктів і засобів гігієни, відзвітували в ХОВА.

Нагадаємо, на Харківщині у звільнених громадах пенсіонери Балаклії одними з перших отримали виплати.

Де і коли відкриються поштові відділення та банкомати на деокупованих територіях Харківської області  – тут.

Галина Половик

 

Читайте також: