Мародери з армії рф вкрали українське золото в Харківській області

1237

Вбивають, ґвалтують і за найменшої можливості – грабують. Правоохоронці розслідують, як військові ворожої армії під час окупації вдерлися до ювелірного магазину в місті Ізюмі та винесли звідти все, що змогли. Про це повідомив начальник Слідчого управління Головного управління Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.

Особи двох мародерів встановлено – це контрактники з військової частини номер 91726: один з міста Темрюк Краснодарського краю, другий - з селища Чани Новосибірської області. Разом із ще трьома військовими, яких поки не встановили, вони винесли з магазину цілий сейф з прикрасами на 8 млн грн. За порушення законів та звичаїв війни українські слідчі вже склали обом повідомлення про підозру. Текст підозри опубліковано офіційно в «Урядовому кур’єрі».

"Розслідуємо справу під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, щоб якнайшвидше скерувати обвинувальний акт до суду. Працюємо заради того, щоби росіяни відповіли за кожен свій злочин на наших територіях", - зазначив Болвінов. 

Читайте також: