Куди телефонувати, писати, якщо довго немає світла. Контакти харківських енергетиків

2812

АТ «Харківобленерго» оприлюднило контакти, за якими можна дізнатися про відключення електроенергії за конкретною адресою. Про це повідомили у пресслужбі мерії, зазначивши, що з питань відключень Харківська міська рада інформацію надати не може.

Зокрема, у компанії зазначили, що щодня та цілодобово працює кол-центр: (057) 34-24-413, (067) 23-40-413, (063) 05-40-413, (050) 05-40-413. Також у «AppStore» та «Google Play» можна завантажити мобільний додаток «Харенерго».

Крім того, щотижня на сайті АТ «Харківобленерго» (https://www.oblenergo.kharkov.ua) публікується графік погодинних відключень. Однак через ракетні обстріли енергетичної інфраструктури України російським агресором погодинних графіків відключень буває недостатньо.

«У цьому випадку запроваджуються спеціальні аварійні графіки обмежень, щоб уникнути масштабних аварій та збалансувати енергомережу країни. Вони запроваджуються за вказівкою диспетчера НЕК «Укренерго» та застосовуються в екстреному режимі. Заздалегідь оператор розподілу, тобто «Обленерго», не знає, чи будуть введені аварійні відключення, і скільки часу вони триватимуть», - повідомили у компанії.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

 

Галина Половик


Читайте також: