Їх вбила росія. Два роки війни - сотні вбитих дітей, велика частина з них на Харківщині (фото, відео)

751
З початку війни 332 дитини постраждало внаслідок російського вторгнення на Харківщині.


На вулиці майже весна. На градусниках сьогодні прогнозують до +5. Але в душі і на календарі - лютий... Два роки в Україні повномасштабна війна - 731 доба нескореності та героїчного протистояння нашого народу...Через війну з рф в Україні за офіційною інформацією ювенальних прокурорів загинуло 528 дітей та понад 1230 отримало поранення різного ступеня тяжкості.

Нажаль, дані ще не остаточні...

За повідомленням Офісу Генерального прокурора, найбільше постраждало дітей у таких областях: Донецькій – 520, Харківській – 332, Херсонській – 148, Київській – 130, Дніпропетровській – 111, Миколаївській – 101, Запорізькій – 100, Чернігівській – 72, Луганській – 67.

І вдень, і вночі...Кожного дня біля підніжжя пам'ятника дітям, що загинули від рук рашистів квіти, іграшки, свічки, адже кривавий перелік вбитих росіянами дітей, нажаль, зростає...

Іграшки
 прибрають до теплих часів, чистять від бруду, але їх все більше... Дорослі і малі розділяють біль, адже кожна смерть залишає рану, яку не можна вилікувати...

Під час війни День захисту дітей став Днем захисту Пам'яті про тих, хто назавжди залишився дитиною (подробиці у новині GX).

Нагадаємо, до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в саду Шевченка відкрили памʼятник з двома маленькими янголам. До його підніжжя майже щодня несуть іграшки, свічки та квіти. 

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: