Харківські митці готують цікавинки до найбільш містичної ночі літа

627
Митці з Харкова та інших куточків України візьмуть участь у святковій акції.


Цього року Трійця припадає на 23 червня, а свято Івана Купала – на 24 червня.

В дні, коли тривають Зелені свята, напередодні свята Івана Купала настає найтаємничіша ніч літа, яка триватиме з вечора неділі 23 червня до ранку понеділка - 24 червня.

За легендою цієї ночі всього лише мить цвіте папороть, чия міфічна квітка відкриває її власнику скарби та таємниці світу, дарує ясновидіння та владу над духами.Харківський обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва (Григорія Сковороди, 62) напередодні свята Купала запросив художників взяти участь у виставці декоративного розпису «Купальські квіти Харківщини».Митцям пропонують шляхом творчого втілення всебічно висвітлити тему свята Купала, одного з найулюбленіших та найочікуваніших народних свят на Харківщині. За допомогою творчості все різнобарв'я свята буде представлене у декоративних творах, уквітчаних польовими квітами й травами.

Роботи автори надають до 20 червня включно. Презентація відбудеться у форматі віртуальної виставки, яку буде розміщено на ресурсах Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва 22 червня 2024 року.

Читайте також: