Чотири дні у лісі. Волонтери розшукали чоловіка, який зник у Харкові

1400
Волонтери пошуково-рятувального загону «Мілена» розповіли, як знайшли у лісі 75-річного мешканця Харкова Станіслава Філенка.

Чоловік 24 вересня зник з Харківської міської лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги. Туди його доправили з травмою голови. Волонтери розшукували чоловіка 25 та 26 вересня, але безрезультатно. Вони продовжили пошук 27 вересня.

«Сьогодні всю нашу команду остаточно взяв розпач. Ми підсвідомо відчували, і навіть були впевнені, що дідусь десь дуже поряд, але ми його не можемо знайти. Думки розділилися: дехто з волонтерів припускав, що Станіслав Данилович надійшов до якогось з медичних закладів, дехто наполягав, що він заблукав поряд з лікарнею у лісі... тому, ранок почався "не з кави", а знову з продзвонів лікарень вже знайомими номерами. Паралельно з цим ми вирішили знову зібрати волонтерів і виїхати на пошук на місцевості до лісу, що поруч з лікарнею. У будній день, робочий час, в кожного свої і робочі, і побутові проблеми... Але!!! Наша команда просто диво!!! І ми так пишаємось кожним з Вас, наші волонтери!

Пошук на місцевості 27 вересня розпочався приблизно о 15.00 з прилеглої до лікарні території лісу. В ході пошуку вирішили працювати на "відгук" і оглянути більш складні місця. І ось о 17.00 робочий чат наших пошуковців вибухнув повідомленням: "ЗНАЙДЕНИЙ!" "ЖИВИЙ!"

«Хочете дізнатися про наші емоції? Кожному з нас є що сказати від себе і будемо відвертими, ми всі просто ридали від щастя! Майже 4 дні Станіслав Данилович, знаходячись в лісі, чекав на порятунок! Необхідна була медична допомога! Але, він живий, був в свідомості і відгукнувся на своє ім'я! Врятоване життя людини! Це неймовірно цінно, особливо в такі складні часи!», - зазначили волонтери.

Для евакуації дідуся із лісу до медичного закладу довелося викликати співробітників ДСНС, які одразу відгукнулися та виїхали на допомогу. Зараз  Станіслав Данилович перебуває поряд з родиною.

«Окремо хочеться відзначити роль Олексія сина, Станіслава Даниловича, в цьому пошуку. Саме він дав нам такий запал на пошук і бажання знайти його батька живим! Він зробив все можливе, не можливе, і навіть більше! Такі люди дають нам наснагу та віру!» - підкреслили у загоні «Мілена».

Фото та відео дивіться за посиланням.

Читайте також: