У Харкові зник безвісти чоловік з травмою голови та катетером у руці

1247

У Харкові розшукують 75-річного Філенко Станіслава Даниловича. Чоловік зник безвісти 24 вересня. Історію його пошуку розповіли у пошуково-рятувальному загоні «Мілена».

Заявка на пошук до загону надійшла вчора 25 вересня. Син зниклого повідомив, що 24 вересня з Харківської міської лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги зник його батько з отриманою напередодні травмою голови. Він також зауважив, що стан батька вказував на те, що людина дезорієнтована. Телефон Станіслава Даниловича на той час вже був «поза зоною».

«Отримавши додаткову інформацію стосовно прикмет та стану зниклого, наша команда одразу почала діяти. В той час, коли одна частина волонтерів обдзвонювала медичні заклади, інші волонтери розсилали орієнтування соціальними мережами, а координатори готували команду пошуковців до виїзду. Було ухвалено рішення оглянути територію лікарні звідки пішов дідусь, а також прилеглі до неї території. Пошук тривав до вечора. Були залучені рідні зниклого, наші волонтери,  співробітники поліції та волонтери ГО "Щит" зі своїми чотирилапими помічниками. Шукали візуально, працювали на відгук, розклеювали орієнтування та опитували людей. На жаль, з приходом темряви, пошуки довелось призупинити», - розповіли у загоні «Мілена».

Ранок 26 вересня у волонтерів почався знову з телефонних дзвінків до лікарень, а син особисто відвідував медзаклади в пошуках батька. Також додатково було розміщено орієнтування в інших районах міста Харків. У другій половині дня з'явилася інформація, що до одного з медзакладів мали доправити дідуся 75-ти років. Але це був інший чоловік.

«Шкода, але Філенко Станіслава Даниловича досі не знайдено. Пошук триває! Родина у розпачі... Тому ми просимо всю нашу спільноту максимально долучитися до розповсюдження інформації про зниклого дідуся. Високий, великий чоловік, з травмою голови та катетером у руці - прикмети дуже примітні», - зазначили пошуковці.

Читайте також: