Бої на півночі Харківщини: інформація від начальника Харківського гарнізону

965

Українські воїни зупинили наступ окупанти на півночі Харківської області. Ворог зупинений у «сірій зоні». Це райони населених пунктів Стрілеча, Пильне, Борисівка, Олійнікове та Огірцеве, де тривають запеклі бої з ворожою піхотою та технікою. Про це повідомив начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник.

Загалом за добу відбито 9 атак в районах населених пунктів Стрілеча, Красне, Мороховець, Олійникове, Лук’янці, Огірцеве, Гатище та Плетенівка. Також контрударні заходи продовжуються по напрямку Липців та Вовчанська. Є рішення ще більше посилити українські Сили оборони.

На Куп'янському напрямку протягом доби силами наших оборонців відбито 13 атак в районах населених пунктів Синьківка, Берестове та Стельмахівка. Ворог продовжує наступальні дії, використовуючи авіацію для підтримки, але зазнає серйозних втрат та успіху у поставлених перед ним задач не має".

"В обох випадках, ситуація знаходиться під контролем. Українське військово-політичне командування, а також підрозділи на зазначених ділянках фронту, роблять все для того, щоб російські окупанти зазнали невдачі у своїх чергових кровожерливих намірах", - підкреслив Мельник.

Читайте також: