Аукціон на продаж активів державних підприємств на SmartTender

632
Плануєте придбати активи державних підприємств на аукціоні? Скористайтеся послугами електронного майданчика SmartTender.

Успіх бізнесу визначається збільшенням прибутків. Але наявні активи (комерційна нерухомість, транспортні засоби, обладнання та інші) мають обмежений потенціал. Плани щодо розвитку реалізуються різними способами. Один із методів — придбання нових активів.

Експерти радять розглянути в якості одного з варіантів державне майно. В рамках програми приватизації реалізується багато привабливих об'єктів. Один із них може стати вашим активом.

Як придбати майно державного підприємства

Максимальний вибір об'єктів представлений на аукціоні на майданчику SmartTender. Перелік майна загальнодоступний. Якщо вас зацікавили деякі пропозиції, зареєструйтесь на платформі. Прозоро Продажі на SmartTender — це чудова можливість придбати державне майно за вигідною вартістю. Потрібно лише прийняти участь в аукціоні з простими правилами:

  1. 1. В описі кожного лоту вказана сума гарантійного і реєстраційного внеску. Її потрібно сплатити у банку. Після цього зайдіть на аукціон і натисніть кнопку «Взяти участь». Заповніть анкету і прикріпіть квитанцію про сплату.
  2. 2. Запропонуйте свою ціну в закритому режимі після підтвердження заявки оператором майданчика. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Подати пропозицію».
  3. 3. В зазначений день та годину розпочинається аукціон. Він проходить у 3 етапи, на кожному учасники подають свою ціну. Перемагає потенційний покупець, що запропонував найбільшу суму. Якщо двоє чи більше учасників зробили однакові ставки, система визначає, хто запропонував ціну першим.
  4. 4. Після завершення торгів формується протокол. Переможець повинен підписати документ впродовж 4-х днів.
  5. 5. Договір купівлі-продажу чи оренди формує організатор торгів. Його потрібно підписати впродовж 18 робочих днів після формування протоколу.

Вивчити процедуру та умови участі в аукціоні можна на сайті SmartTender.biz. Уся інформація опублікована в розділах «Інструкції», «Питання та відповіді».

Переваги електронного майданчика SmartTender

Тут зібрана велика база лотів. Вона щоденно поповнюється актуальними пропозиціями. SmartTender надає достовірну та вичерпну інформацію про об'єкти.

У відгуках про роботу електронного майданчика користувачі вказують на зручність сайту. Всі процеси автоматизовані. Аукціони відбуваються організовано та у чіткій послідовності.

Сучасні інструменти, інструкції істотно полегшують роботу і заощаджують час. У складних ситуаціях можна скористатися допомогою технічної підтримки та адміністраторів SmartTender. Будь-які проблеми вирішуються фахово і в найкоротші терміни.