Актуальні для харків'ян товари для дому у 2023 році

28900

Є побутові прилади, без яких вже важко усвідомити своє життя, вони стали незамінними. Прання, приготування їжі, збирання і навіть похід у душ без них неможливі. Представляємо вашій увазі Венкон - продаж у Харкові побутової техніки на будь-який смак та гаманець.

Вся необхідна техніка в одному магазині

У магазині представлено понад 100 тисяч товарів від провідних світових виробників, щоб кожен покупець міг знайти техніку собі до вподоби. Ідеальний тандем якості та ціни, який обирають покупці, зібраний в окремій рубриці для зручності нових клієнтів.

Водонагрівач Atlantic Steatite Elite VM 80 D400-2-BC 1500W

Що може свідчити про якість, кращу за тривалу гарантію? Ідеальний накопичувальний водонагрівач, розроблений на основі сучасних енергоефективних рішень та з урахуванням потреб користувачів. Міцний корпус, система захисту від перегріву та технологія "сухий тен".

Пральна машина Indesit OMTWSA61053WKEU

Невелика та економна пральна машина, яка однаково економно використовує воду та електроенергію. Ефективна і багатофункціональна, і, водночас, проста в обслуговуванні - із системою самоочищення за високої температури більше не потрібно використовувати агресивні хімічні засоби, щоб позбутися бактерій та неприємного запаху.

Варильна поверхня Whirlpool WSQ 4860 NE

Не тільки надійна помічниця на кухні, але й безпечна варильна поверхня, що має функцію автовідключення та блокування від дітей. Індикатор залишкового тепла допоможе уникнути опіків чи підтримувати температуру страв. Обладнана простою та інтуїтивно зрозумілою сенсорною системою управління.

Рекуператор Blauberg Vento Expert Plus WiFi

Невеликий та ефективний пристрій для забезпечення кондиціонування приміщення на постійній основі, знайде застосування у житлових, офісних та комерційних приміщеннях. Завдяки внутрішньому теплообміннику подає в приміщення повітря, близьке до кімнатної температури, однаково справляючись з теплим і холодним повітрям ззовні.

Пилосос Bosch BGS05A225

Зручний та потужний пилосос на колесах та з довгим шнуром для сухого прибирання – незамінна в будинку річ. Завдяки контейнеру, ви можете забути про пил у повітрі та очищення мішків для пилу. Пилосос обладнаний додатковими насадками для якісного очищення щілин та килимових покриттів.