В Харкові знову відчиняє двері важлива для багатьох клініка (фото)

4068
На офіційній фейсбук-сторінці клініки ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» анонсовано відкриття клініки у Помірках.

Жорстока війна з російськими окупантами зруйнувала плани багатьох  українців. Під обстрілами стало неможливо працювати багатьом важливим закладам міста. ЗСУ відтісняють ворога від Харківщини - життя повертається...

Так, вже з 3 жовтня клініка ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» (вул. Михайла Гуревича – клінмістечко Помірки) готова поновити свою роботу після перерви, пов’язаної з умовами воєнного стану в Україні, зокрема у Харківській області.

Варто відзначити, протягом цього складного для всіх періоду лікарі поліклініки та клініки Інституту продовжували піклуватися про стан здоров’я своїх пацієнтів, надаючи за необхідності заочні консультації телефоном або за допомогою Інтернету.

Нагадаємо, з 3 червня відновила прийом хворих консультативна поліклініка з денним стаціонаром за адресою - вул. Римарська, 28.

Попередню інформацію про умови госпіталізації можна отримати, зателефонувавши за номерами: (057) 315-11-88, (099) 015-79-78, (068) 387-83-63.За змінами, важливими повідомленнями та останніми новинами слідкуйте на офіційній фейсбук-сторінці клініки та на сайті Інституту.

"Миру та здоров’я!" - бажають усім наші лікарі.

Новинний портал GX приєднується до побажань медиків та додає від себе - гарних усім новин.

Фото та матеріали: клініки ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України»

Читайте також: